

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 53mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | E2FM |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
NBN12-18GM30-E2-V1
UB2000-F54-I-V15
E2K-L26MC1 2M
XT232A1FAL2
BES M12MD-PSC40B-BP02-003
XS1M08NC410
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00