

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 56mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
NBN3-F31-Z8-K
IM18-08BPP-ZC1
IME12-04NPOZW2S
IM12-04BPS-ZW1
NCN4-12GM40-Z0
IME12-04BNSZW2K
XS612B4PAM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00