

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 38mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Series | E2FQ |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
IME12-3B2POZC0SS28
XS7G12PA140
UM30-214114
XX518A3PAL2
E2A-S08KN04-M1-B2
IME30-15BPPZW2K
Ni4-M12-VP6X-H1141
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00