

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 47mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Series | E2FQ |
| Maximum Switching Frequency | 600Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
IM12-04NPS-ZC1
EC5525NPAP-1
E2AS12KS04WPC12M
BI4U-M12-AP6X
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00