

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Flat |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP64 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Depth | 20mm |
| Series | E2K-F |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Switching Current | 100 mA |
IMB18-08BPSVC0K
IME30-20NPSZW2S
E2B-M18KN16-WP-C1 2M
NBB1,5-F79-E2
E2EW-X5B118-M1TJ 0.3M
XS612B1MAL10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00