

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Fibre Optic Type | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Nickel Plated Brass |
| Length | 17mm |
| Width | 10mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 10 (Dia.) x 17 mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E32-T15Y 2M
LL3-TR01-05
LMR18-23-05-K2
DF-G2-PS-2M
LL3-DM02-3
E3NXMA112MOMS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00