

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 125 (High Speed Mode) mm, 220 (Standard Mode) mm, 270 (High Resolution Mode) mm, 50 (Super High Speed Mode) mm |
| Fibre Optic Type | Plastic |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Electrical Connection | Cable |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | PE |
| Length | 11mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 11 x M3 x 0.5 mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
DF-G2-PS-2M
E32-D12 2M
E32-D22B 2M
LL3-DB01-10
LMR18-23-05-K2
E3NX-CA51 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00