

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 20 mm - 300 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | Pre-Wired Cable |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Terminal Type | Pre-Wired |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 30 mA |
| Response Time | 1 ms |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | E3Z |
| Housing Material | PBT |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
OG080U.R-GW1O.7WL
WTV4FE-22161120A00
E3FA-DP24-E016
WTB16I-24161122A00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00