

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Type | ON/OFF, PID, 2-PID Controller |
| Input Type | Universal |
| Range | 0 - +260 (Infrared Temperature Sensor) °C, 0 - 10 V, 0 - 20 mA, -200 - +2300 (Thermocouple) °C, -200 - +850 (Platinum Resistance Thermometer) °C |
| Series | E5CC |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Type | Screw terminal block |
| Display Colour | White |
| Panel Depth | 72.1mm |
700703/10-042-101-35/000
KS90-112-0000D-000
702031/8-1200-25
701052/8-01-31-00/000
LR04830-002
ECO24-111-1300-000
P8100-2100-0200
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00