

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | E6B2 |
| Pulses Per Revolution | 360 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Cable |
EIL580-TT12.5PN.01024.A
8.M3688.2444.4122
8.3620.546E.0512
DFS60B-THPM10000
SRM50-HWA0-K22
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00