

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 90 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 240 V ac |
| Minimum Load Voltage | 24 V ac |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Range | G3NA |
| Minimum Load Current | 1000 mA |
| Contact Configuration | SPST-NO |
| Output Device | Triac |
| Series | G3NA-290B-UTU-2 5-24VDC |
RGC1A23D25KKEX20
77.01.8.230.8051
ASSR-1420-302E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00