

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 25 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Maximum Load Voltage | 264 V ac |
| Minimum Load Voltage | 75 V ac |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Range | G3PE |
| Minimum Load Current | 100 |
| Contact Configuration | SPST-NO |
| Output Device | Triac |
| Series | G3PE-225B-2 12-24VDC |
SSM1A312BDR
3RF2090-1AA04
HS103DR-D53TP25D
34.81.7.060.8240
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00