

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 150 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 480 V ac |
| Minimum Load Voltage | 180 V ac |
| Switching Type | Zero Crossing |
| Range | G3PH |
| Minimum Load Current | 1000 mA |
| Contact Configuration | SPST-NO |
| Output Device | Thyristor |
| Series | G3PH-5150B 5-24VDC |
SSP1A125M7T
H12WD4890PG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00