

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 500 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 60 V |
| Minimum Load Voltage | 1 V |
| Range | G3VM |
| Minimum Load Current | 500 mA |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | MOSFET |
| Series | G3VM |
KSIM240D25-L 045
3RF2410-1AB45
DR4560A60RJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00