

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 100 - 120V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | Star Delta |
| Time Range | 0.5 - 120s |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | SPST |
| Time Increment | Seconds |
| Maximum Current | 5A |
| Maximum Voltage | 120V ac |
| Terminal Type | Crimp |
| Switch Configuration | SPST |
| Width | 48mm |
| Power Supply | External |
| Minimum Voltage | 100V ac |
| Series | H3CR |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 48mm |
| Depth | 93mm |
| Minimum Current | 10mA |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
1SVR740030R3300 CT-MXS.22P
80.01.0.240.0000
7PV1508-1BW30
3RP2574-2NM20
80.11.0.240.0000
7PV1508-1AW30
3RP2505-2AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00