

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 200 - 240V ac |
| Mounting Type | DIN Rail, Panel Mount |
| Mode of Operation | OFF Delay |
| Time Range | 0.05 - 12min |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Single |
| Time Increment | Minutes, Seconds |
| Maximum Current | 5A |
| Maximum Voltage | 30 V dc, 250V ac |
| Terminal Type | 8-Pin Connector |
| Switch Configuration | DPDT |
| Width | 48mm |
| Power Supply | External |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Depth | 93mm |
| Series | H3CR |
| Length | 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
1SVR730040R3300 CT-WBS.22S
3RP2574-2NW30
K3ZA20 3MIN 24-240V AC/DC
2BDE200SLP240VAC
V2ZR10 24-240V AC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00