

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12V dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | ON/OFF Delay |
| Time Range | 0.1 s - 100h |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | SPDT |
| Time Increment | Hours, Minutes, Seconds |
| Maximum Current | 5A |
| Maximum Voltage | 12V dc |
| Switch Configuration | SPDT |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 79mm |
| Power Supply | External |
| Depth | 100mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 22.5mm |
| Series | H3DK |
| Minimum Current | 0.1A |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
83.01.0.240.0000
HAR1 24VAC/DC
H3YN-2-B AC200-230
1SVR730010R3200 CT-MBS.22S
3RP2574-2NW30
G2ZM20 12-240VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00