

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 240V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | One Shot |
| Time Range | 0.1 - 12s |
| Number of Timer Functions | Single |
| Time Increment | Seconds |
| Terminal Type | Screw |
| Switch Configuration | SPDT |
| Width | 22.5mm |
| Length | 79mm |
| Series | H3DK |
CT3-A30 / L
H3YN-2 DC24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00