

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24V ac |
| Mounting Type | DIN Rail, Surface Mount |
| Mode of Operation | ON Delay |
| Time Range | 0.2 - 5min |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Timer Functions | Single |
| Contact Configuration | 4PDT |
| Time Increment | Seconds |
| Maximum Current | 5A |
| Maximum Voltage | 250V ac |
| Switch Configuration | 4PDT |
| Terminal Type | Plug In |
| Power Supply | External |
| Width | 21.5mm |
| Length | 28mm |
| Depth | 63mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Series | H3Y-4 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Time Delay | 0.1s |
H3Y-2 DC24 30S
1SVR740100R0300 CT-ERS.21P
EF7616.24 AC50/60HZ 230V 0.15S-30H
H3Y-4 AC200-230 10S
CT3-E30 / H
3RP2525-2AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00