

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V ac, 12 - 24V dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | Interval |
| Time Range | 0.001 s - 9999h |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | SPDT |
| Time Increment | Hours, Minutes, Seconds |
| Maximum Current | 5A |
| Maximum Voltage | 24V ac/dc |
| Terminal Type | Screw |
| Switch Configuration | SPDT |
| Power Supply | External |
| Minimum Voltage | 12V dc |
| Width | 48mm |
| Series | H5CX |
| Minimum Current | 10mA |
| Length | 48mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Depth | 69.7mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Contact Material | AgSnln |
LART 12-230V AC/DC
H3Y-4 AC24 10M
2BDE200SLP12VDC
83.41.0.240.0000
H3CR-F AC24-48/DC12-48
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00