

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Overvoltage, Phase Loss, Phase Sequence, Undervoltage |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | K8AK-PM |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 90mm |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 100mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
IL9079.12/002 3AC230/400V 0.55-1.05UN 0.2-2S
E1YM400VS10
SRB-E-602EM
1SVR750489R8300 CM-MPN.72S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00