

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | K8AK-PW |
| Dimensions | 22.5 x 100 x 95mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 100mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 95mm |
| Length | 22.5mm |
3UG4631-1AA30
1SVR740712R1400 CM-MSS.31P
G2UM300VL20
3UG4651-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00