

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 52.5mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 30mm |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Series | TL-N |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IME12-04BNSZW5K
XS112B3PCM12
872C-M15BP30-D4
E2A-S12KN08-M1-B1
E2E-X2B2L8-M1
ICB12S23F04A2NO
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00