

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Block |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 25mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 8mm |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
XS518B1MAL2
BES M12MI-PSC40B-S04G
UM30-215113
IM18-05BPS-ZCK
LDP2PA2DU24
E2E-X8B1T18 10M
IME18-12BPOZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00