

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 3 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 27mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | TL |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 600Hz |
| Depth | 6mm |
E2E-X2B1T8-M1
IMB08-02BPSVQDK
Bi2-Q10S-Y1X
E2E-X22C130-M1
IFFM 08P17A6/L
UC6000-30GM70-2E2R2-V15
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00