

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 0.5 mm |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 18mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Shielding | Shielded |
| Series | ZX-E |
IFRM 06P17A5/S35L
Ni4-DS20-2AP6X2-H1141
NBN8-18GM40-Z0-V1
U300.D50-DPMJ.72N
Bi5-M18-AP6X-H1141
IMF18-12NPPNC0S
XS618B1PAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00