

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Technology | Hall Effect |
| IP Rating | IP68S |
| Handle Type | Round |
| Contact Voltage Rating | 5.5V dc |
| Contact Current Rating | 12 (Single) mA, 20 (Dual) mA |
| Joystick Travel | 18 - 22 ° |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Mechanical Life | 5000000Cycles |
| Depth Behind Panel | 0.75mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +85°C |
3SU1050-7AF88-0AA0
4P18-2F1E-01-00
BL140A01BKBK3000
HFX-10S12-034
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00