

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 100 - 264 V ac |
| Size | 48 x 48mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Range | ECO Series ECO 24 |
| Input Type | Current, RTD, Thermocouple, Voltage |
| Series | ECO 24 |
| Panel Depth | 110mm |
E5AC-CX4A5M-000
EPACK-1PH/63A/24V/V2CL/TCP/HSP
600-R-R-W-0-1
EJ1N-TC4B-QQ
E5EC-RX4A5M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00