

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 250 V ac |
| Size | 96 x 48mm |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Temperature Range | -20 - +65 °C |
| IP Rating | IP65 |
| Range | -100 - +1760 (Thermocouple) °C, -1999 - +9999 (Current & Voltage) °C, -200 - +850 (Platinum Resistance Thermometer) °C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | KS40 |
| Input Type | Current, Resistance Transducer, Thermocouple, Voltage |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 118mm |
1250-D-R00-00000-0-G
702110/8-0000-25/000
E5GC-RX2A6M-000
6.532.012.300
E5AC-RR4A5M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00