

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 90 - 250 V ac |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Outputs | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Series | KS90 |
| Input Type | Current, Resistance Transducer, Thermocouple, Voltage |
| Range | -1999 - +9999 (Current & Voltage) °C, -200 - +2315 (Thermocouple) °C, -200 - +850 (Platinum Resistance Thermometer) °C |
| Panel Depth | 118mm |
CM30/1S0S0E0/STD
EPACK-1PH/16A/500V/V2CL/TCP/HSP
E5GC-RX2D6M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00