

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Coil Power | 640mW |
| Coil Resistance | 225Ω |
| Contact Configuration | DPST |
| Number of Poles | 2 |
| Switching Current | 20A |
| Maximum Switching Voltage DC | 14V dc |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Terminal Type | Through Hole |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Isolation Coil To Contact | 500V rms |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Height | 13.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Life | 100000 (Electrical) cycles, 10000000 (Mechanical) cycles |
| Depth | 13.7mm |
| Length | 12.2mm |
1-1393315-1
V23086C1001A403 1393280-6
DG19-7011-35-1012-11
V23134A1052C643 5-1393302-8
V23086C2001A403 1413009-9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00