

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Coil Power | 640mW |
| Coil Resistance | 225Ω |
| Contact Configuration | SPST |
| Number of Poles | 1 |
| Switching Current | 30A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Terminal Type | PCB Pin |
| Contact Material | Silver |
| Life | 107Cycles |
| Depth | 10.6mm |
| Length | 17mm |
| Isolation Coil To Contact | 500V |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Height | 18.3mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
V23086C1001A403 1393280-6
V23134J1052D642 1393304-9
V23134A1052C643 5-1393302-8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00