

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Accuracy | ±0.3 % |
| Output Type | Voltage |
| Media Measured | Air, Fluid |
| Electrical Connection | PCB |
| Analogue Output | 100±40 mV |
| Maximum Current | 1.5 mA |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | PCB Through Hole |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
XMLAM01V2S11
XMLA070D2C11
3100S0010G01B000
401001/000-461-405-502-20-601-61/000
XMLA300N2S11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00