

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Relative |
| Accuracy | ±2.5 % |
| Output Type | Amplified |
| Media Measured | Air |
| Electrical Connection | PCB |
| Analogue Output | 4 V |
| Maximum Current | 10 mA |
| Mounting Type | PCB Through Hole |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
PBS2-CB1X0SG2SS0LMA0Z
404366/000-463-405-504-20-61/000
880-2295
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00