

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | DC Current |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc, 100 - 240 V ac |
| Size | 48 x 59.2mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Display Type | Segment |
| IP Rating | IP66 |
| Series | AKT4B |
| Input Type | Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 56mm |
| Display Colour | Black |
| Termination Type | Screw |
EMPLUS 600 PT100/TCJ-K 230Vac
E5CC-TQX3A5M-000
IJWPSA4R02S0518
E5CC-QX2DBM-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00