

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 48 x 59.2mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Temperature Range | 0 - +50 °C |
| Communication Module Available | Yes |
| Display Type | Segment |
| IP Rating | IP66 |
| Input Type | Thermocouple |
| Range | Panasonic KT4H |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | KT4H |
| Panel Depth | 56mm |
| Termination Type | Screw |
E5CC-RX3A5M-000
E5EC-QR4D5M-009
TB40-100-0000D-D00
P6100-2-1-1-1-0-2-2
IJWPSA2N01S0724
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00