

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 22.5 x 75mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Display Type | Digital |
| Additional Functionality | ON/OFF |
| Series | KT7 |
| Range | Panasonic KT7 |
| Panel Depth | 100mm |
40T96-4-24-RRR0-301 (EX 40T96-4-24-RRR31
KS41-112-0000D-000
LR09604-110
1200-RR00-00-0-1
E5CC-RX3A5M-000
701550/181-000-25/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00