

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Size | 96 x 406mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | -10 - +55 °C |
| Control Type | ON/OFF |
| Display Type | 7-Segment Digital Display |
| IP Rating | IP66 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | AKT9R |
| Input Type | Thermocouple |
| Panel Depth | 67mm |
| Termination Type | Screw |
| Display Colour | Black |
EPC3008/CC/VH/D1/XX
EW4821-UNIVERSEL-PTC/NTC/PT100/TC-SA-DI-95/240V
650-R-RR0-00000-1-G
E5CC-QX3D5M-003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00