

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 0.75 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maximum Load Voltage | 40 V |
| Minimum Load Voltage | 15 V |
| Switching Type | AC/DC |
| Minimum Load Current | 0.25 A |
| Range | AQY |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | MOSFET |
| Series | PhotoMOS |
ESWITCH/25A/240V/LGC/ENG/-/MSFUSE/-/-
3RF2350-1AA04
G3PJ-215B DC12-24
GRS-H-30-48-D-1-0-0-0
RGH1A60D31KKE
KSI240D10-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00