

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Coil Power | 1.8W |
| Coil Resistance | 80Ω |
| Contact Configuration | SPST |
| Number of Poles | 1 |
| Switching Current | 70A |
| Maximum Switching Voltage DC | 14V dc |
| Mounting Type | Plug In |
| Terminal Type | Quick Connect |
| Length | 26.5mm |
| Isolation Coil To Contact | 500V rms |
| Life | 1000000 (Mechanical) cycles, 50000 (Electrical) cycles |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Depth | 22mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Height | 25.5mm |
1-1393315-1
DG82-7021-36-1012-DR
V23134B0052C642 7-1393302-5
4-1904124-3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00