

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 24V dc |
| Coil Power | 1.8W |
| Coil Resistance | 320 Ω |
| Contact Configuration | SPDT |
| Number of Poles | 1 |
| Switching Current | 28A |
| Maximum Switching Voltage DC | 28V dc |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Terminal Type | Plug In |
| Length | 20mm |
| Life | 1000000 (Mechanical) cycles, 50000 (Electrical) cycles |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Height | 22mm |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Depth | 15mm |
| Isolation Coil To Contact | 500V rms |
V23132B2002A200 1393315-9
DG82-7021-36-1012-DR
1-1414939-4
V23134J1053D642 1-1393304-1
1-1414286-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00