

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 12V dc |
| Coil Power | 1.5W |
| Coil Resistance | 96Ω |
| Contact Configuration | SPDT |
| Number of Poles | 1 |
| Switching Current | 1A |
| Maximum Switching Voltage DC | 14V |
| Mounting Type | Plug In |
| Terminal Type | Quick Connect |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Length | 20mm |
| Life | 50000 Operations |
| Depth | 15mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Isolation Coil To Contact | 500V rms |
| Height | 22mm |
V23086C1001A403 1393280-6
DG82-2011-36-1012-DR
DG20-7021-35-1012
V23134B1053C642 3-1393303-7
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00