

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 0.1 - 2.5 m |
| Output Type | Relay |
| Electrical Connection | 4-Terminal Screw |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Screw |
| Light Source | Infrared |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 3 A |
| Response Time | <=20 ms |
| Housing Material | ABS |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Series | EQ500 |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
E3FA-DP12 2M
WSE4SC-3P2230A00
GTE10-R3821
WL12-3N2451
QS18VN6AF100Q
VTE18-3F2712
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00