

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 1.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 6.9 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | AC10 |
| Field Bus Communication Type | RS485 Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Length | 106mm |
| Overall Width | 150mm |
| Overall Depth | 180mm |
ILM0701P02F0000
ATV12H037M3
ATV320U06N4B
6SL3220-2YE26-0UF0
6SL3210-5FE11-0UF0
6SL3210-1KE15-8UF2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00