

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 3 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 11.6 A |
| Series | AC10 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | RS485 Modbus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Length | 138mm |
| Overall Depth | 235mm |
| Overall Width | 152mm |
ATV320U75N4C
ATV630U40N4
10G-11-0045-BF
ATV930U22N4
3G3M1-AB004
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00