

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.2 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 9.6 A |
| Series | AC10 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | RS-232, RS485 ModBus |
| IP Rating | IP66 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Length | 200mm |
| Special Features | Modbus Communications |
| Overall Width | 412mm |
| Standards Met | IEC/EN 61800-3:2004, IEC/EN 61800-5-1:2007 |
| Function | Motor Control |
| Overall Depth | 198mm |
6SL3210-5FE10-8UA0
ATV630U40N4
6SL3210-1PE16-1UL1
EFC5610-0K75-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
6SL3210-1PB15-5UL0
ATV320U22N4C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00