

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 4 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 13.6 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | AC10 |
| Field Bus Communication Type | RS-232, RS485 ModBus |
| IP Rating | IP66 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Length | 200mm |
| Overall Width | 412mm |
| Special Features | Modbus Communications |
| Standards Met | IEC/EN 61800-3:2004, IEC/EN 61800-5-1:2007 |
| Function | Motor Control |
| Overall Depth | 198mm |
ATV320U75N4C
ATV212HD75N4
6SL3210-1KE18-8AB1
EFC5610-2K20-1P2-MDA-7P-NNNNN-L1NN
6SL3210-1KE12-3UP2
ATV320U11N4B
FC-101P22KT4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00