

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 11 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 400 V ac |
| Current Rating | 30.9 A |
| Series | AC10 |
| For Use With | AC Motors |
| Field Bus Communication Type | RS-232, RS485 ModBus |
| IP Rating | IP66 |
| Output Frequency | 0.5 - 590Hz |
| STO | No |
| Drive Type | Vector Control |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Depth | 242mm |
| Special Features | Modbus Communications |
| Standards Met | IEC/EN 61800-3:2004, IEC/EN 61800-5-1:2007 |
| Overall Width | 471mm |
| Overall Length | 242mm |
| Function | Motor Control |
ATV320U07M3C
FR-D720S-070SC-EC
VFD004EL43A
ATV12H037M2
6SL3220-3YE16-0AF0
ATV12P075M2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00