

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/8 |
| Maximum Outlet Pressure | 8bar |
| Minimum Outlet Pressure | 0bar |
| Maximum Input Pressure | 10bar |
| Manufacturer Series | Piezo |
| Port Connection Thread Size | 1/8 in |
| Maximum Flow Rate | 350L/min |
| Typical Flow Rate | 200L/min |
| Integral Check Valve | Without Check Valve |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
IR3020-F04-A
R82G-2GK-RMG
MS2-LFR-QS6-D6-AR-BAR-C-M-B
IR2000-F02BG
ARJ1020F-M5-04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00