

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 3/8 |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Manufacturer Series | P32 |
| Drain Type | Automatic |
| Filtration Size | 5µm |
| Port Connection Thread Size | 3/8 in |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +65.5°C |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Ambient Operating Temperature | -25°C |
| Bowl Material | Metal |
| Ambient Operating Temperature Range | -25 - +65.5°C |
| Port Connection Thread Standard | BSPP |
B82G-2GK-QD3-RMG
AW30-F02DH-B
MS4-LFR-1/4-D7-ERM-AS
LFR-1/4-D-MINI
LFR-3/4-D-MIDI
FRC-1/8-D-MINI-KA
B64G-NNK-MD3-RMN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00